Filmowanie dronem w jakości aż do 4K przy 60 fps - nie oferują tego inni (sprawdź, zanim wybierzesz). Najlepsze wideo na rynku z płynną stabilizacją obrazu i bez efektu rybiego oka.

Fotografia z powietrza w jakości lustrzanek DSLR: 20 Mpix f/2.8-11, rozdzielczość 5472×3648.

Jak zamówić usługę

1. Wyślij proszę zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.

2. W przypadku dostępności terminu, potwierdzimy zlecenie. Najpierw musimy także potwierdzić, jaka przestrzeń powietrzna rozciąga się nad terenem lotów i czy trzeba starać się o zgodę na lot.

3. Uzgadniamy szczegóły zlecenia (czy masz jakieś niestandardowe potrzeby, logistyka, adres, przewidywany czas, osoby, ewentualny scenariusz).

4. Warunkiem potwierdzenia przyjęcia zlecenia jest wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości brutto zlecenia.

5. Jeśli zmienisz zdanie i odwołasz zlecenie w terminie nie później, niż na 3 dni przed terminem zlecenia, wpłaconą zaliczkę otrzymasz w całości z powrotem nie później niż w 2 dni od informacji o odwołaniu zlecenia. Jeśli zlecenie odwołasz później, zaliczka nie podlega zwrotowi.

6. W przypadku pogody uniemożliwiającej wykonanie zlecenia (deszcz), zaliczka podlega w całości zwrotowi - z wyłączeniem kosztów dojazdu (o ile są doliczane i o ile dojazd miał miejsce).

7. Pozostałą część 50% wartości brutto zlecenia wpłacana jest w dniu wykonania usługi (po zakończeniu filmowania i/lub fotografowania dronem, przed przekazaniem materiału foto/wideo).

8. Materiał foto/wideo przekazywany jest przez nas w terminie do 10 dni od dnia wykonania usługi (dnia filmowania i/lub fotografowania dronem) - dotyczy to cenników z pakietów mini, standard i pro.

9. W przypadku usług dodatkowych, w szczególności postprodukcji wideo, termin na przekazanie materiału ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości materiału i szczegółów zlecenia.