Filmowanie dronem w jakości aż do 4K przy 60 fps - nie oferują tego inni (sprawdź, zanim wybierzesz). Najlepsze wideo na rynku z płynną stabilizacją obrazu i bez efektu rybiego oka.

Fotografia z powietrza w jakości lustrzanek DSLR: 20 Mpix f/2.8-11, rozdzielczość 5472×3648.

Sesja ślubna foto/wideo

Niezapomniane chwile i pamiątka na lata. I nie traktuj jej jako pozowana sesja foto i wideo - celem jest opowiedzenie historii, wydobycie emocji, kreatywność. A jeśli do sesji plenerowej dołączymy też uroczystości zaślubin i weselną, prawdopodobnie będzie to jedyna w Twoim życiu okazja na tak kompleksowe i profesjonalne ujęcie w materiał foto i wideo całej Twojej rodziny. Ta okazja może się już więcej nie powtórzyć.

Proponujemy Ci profesjonalną sesję plenerową foto/wideo w przystępnej cenie (już od 399 zł netto), w różnych opcjach:

w wersjach "Pakiet Mini", "Pakiet Standard" lub "Pakiet Pro", różniących się między sobą ilością zdjęć lub długością materiału wideo i pozwalających na wykonanie sesji foto/wideo za pomocą profesjonalnego drona w jakości do 4K przy 60 klatkach na sekundę (wideo) lub 20 Mpix (foto) w plenerze, w drodze do kościoła lub przed kościołem,

z dodatkową możliwością przygotowania kilkunastominutowego klipu wideo wraz z montażem, korektami, udźwiękowieniem i postprodukcją wideo (profesjonalny materiał z drona + kamery i udźwiękowienie z ziemi: różne plenery),

w wersji Max z dodatkową możliwością przygotowania pełnego profesjonalnego materiału wideo (czas trwania kilkadziesiąt minut) wraz z montażem, korektami, udźwiękowieniem i postprodukcją wideo (materiał z drona + dodatkowe kamery i udźwiękowienie z ziemi, w tym stabilizacja wideo także z ziemi, dodatkowe oświetlenie, kilka źródeł dźwięku: różne plenery + u Państwa młodych + droga do kościoła + przed kościołem + całe wesele).