Filmowanie dronem w jakości aż do 4K przy 60 fps - nie oferują tego inni (sprawdź, zanim wybierzesz). Najlepsze wideo na rynku z płynną stabilizacją obrazu i bez efektu rybiego oka.

Fotografia z powietrza w jakości lustrzanek DSLR: 20 Mpix f/2.8-11, rozdzielczość 5472×3648.

Czego nie robimy

Nie latamy nad strefami z zakazem lotów (no-fly zones). Wykonujemy loty z uwzględnieniem informacji o ograniczeniach w ruchu lotniczym.

Nie latamy w dni z niesprzyjającą pogodą, w szczególności w żadnym wypadku nie latamy w dni deszczowe i o bardzo dużej sile wiatru. Wykonujemy loty z uwzględnieniem warunków meteorologicznych.

Nie latamy bezpośrednio tuż nad ludźmi - zawsze latamy przynajmniej niewielkim oddaleniu i pod odpowiednim kątem, zapewniającym pełne bezpieczeństwo. Wykonujemy loty w sposób zapewniający bezpieczną odległość od osób i mienia.

Nie latamy bez uzyskania odpowiednich pozwoleń (o ile są one wymagane). Np. cała lewobrzeżna część Warszawy znajduje się w strefie kontrolowanej, co oznacza, że każdy lot dronem musi być zgłoszony do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej minimum na 5 dni przed lotem, a dodatkowo w dniu lotu wymagane jeszcze jest uzyskanie telefonicznej zgody kontrolera lotniska (TWR), który na bieżąco śledzi wydarzenia na niebie. Całkowity zakaz lotów występuje w tzw. strefach kontrolowanych lotniska (CTR).